Co je to Black box?

Black box je termín pro neznámou nebo složitou soustavu, která je těžké pochopit nebo analyzovat. Výraz se nejčastěji používá v technickém a technologickém kontextu. Například v letectví se black box označuje za záznamové zařízení, které zaznamenává důležité informace o letu, jako jsou například pozice letadla, rychlost, výška a další. V informatice se může black box používat pro program nebo algoritmus, který je složitý a není jasné, jak funguje nebo jaký je jeho účel. Obecně se black box používá pro všechny typy složitých systémů, které jsou těžké pochopit nebo analyzovat.

Black box je algoritmus, který používá společnost Google pro vyhledávání informací na internetu. Tento algoritmus je složitý a není jasné, jak funguje nebo jaký je jeho účel. Je tedy považován za black box algoritmus. Algoritmus Google se neustále vyvíjí a mění, což ztěžuje jeho pochopení a analýzu. Tento algoritmus je klíčový pro fungování vyhledávače Google a jeho kvalitu a účinnost jsou důležité pro spokojenost uživatelů

Co na mou práci říkají klienti ?

Daniel je odborník ve svém oboru. Dokáže poradit se vším co se týká SEO v eshopu. Jeho vyjadřování a rady byly jasné a srozumitelné. Konzultace s ním byla velmi přínosná a pomohla našemu webu, mimojiné také v lepším umístění ve vyhledávačích Google a Seznam.
Jana Musialková MuroňováPodnikatelka a lektorka, www.pesar.cz
Díky SEO od Dana se nám zvýšila organická návštěvnost na webu a tím se snížily náklady na PPC. Když je potřeba něco probrat tak jedině u piva. Lidský přístup a super komunikace. Maximálně doporučuji!
Patrik BartošMajitel, doveztodal.cz
“Oceňuji vaší trpělivost, kterou s tímto projektem máte; jste velice ochotný věci vysvětlit a doplnit, transparentní, pracujete rychle a to co řeknete, tak dodržíte...dokumentace je přehledná, zvládáte i požadavek v angličtině, čehož si cením…”
Lucie ŠtancováProjektová manažerka, www.sarvodayayogaschool.com
Zkušený SEO odborník, který rozumí svému oboru a efektivně pomáhá svým klientům. Líbí se mi jeho názory, které spolu často sdílíme. Rád ho doporučuji dále.
Tomáš StýskalaSEO konzultant, seokonzult.cz
S Danielem spolupracuji hlavně v SEO oblasti, kde má velmi dobré postřehy a nápady na zlepšování, které mají reálný dopad. Nejvíce mi pomáhá při rozvíjení SEO nástroje SEMOR.cz
Vít MichalekMajitel i vývojář, semor.cz

Nezávazné nacenění SEO služeb

Chcete získat zákazníky? Buďte na internetu vidět!
Pomohu vám budovat značku ve vyhledávání dlouhodobě.
Napište mi, jaké jsou vaše cíle.

E - MAIL

kovalcik.daniel@email.cz

Mobilní telefon

+420 605 022 490