Bot

Internetový bot (robot) je software naprogramovaný k vykonávání opakovaných činností na internetu. Nejznámější z botů je crawler, který prochází webové stránky a sbírá data pro vyhledávače.

Užiteční internetoví boti

Dále jsou stále populárnější tzv. chatboti, s nimiž se můžete setkat asi nejčastěji při komunikaci se zákaznickou podporou na e-shopech nebo u leteckých společností. U nich je asi nejvýrazněji znát podoba s lidským chováním.

Za zmínku stojí také herní boti, kteří dokáží v počítačových hrách zastoupit reálné hráče. Zajímaví jsou také internetoví boti pro údržbu se schopností rozpoznat nefunční odkazy či dvojité přesměrování a následně je odstranit.

Škodliví internetoví boti

Automatizované chování botů lze ale bohužel i zneužít. Příkladem jsou malware neboli škodlivé počítačové programy, s jejichž pomocí napadají útočníci počítače se snahou získat citlivá data nebo uživateli znemožnit používání softwaru svého zařízení.

Co na mou práci říkají klienti ?

Daniel je odborník ve svém oboru. Dokáže poradit se vším co se týká SEO v eshopu. Jeho vyjadřování a rady byly jasné a srozumitelné. Konzultace s ním byla velmi přínosná a pomohla našemu webu, mimojiné také v lepším umístění ve vyhledávačích Google a Seznam.
Jana Musialková MuroňováPodnikatelka a lektorka, www.pesar.cz
Díky SEO od Dana se nám zvýšila organická návštěvnost na webu a tím se snížily náklady na PPC. Když je potřeba něco probrat tak jedině u piva. Lidský přístup a super komunikace. Maximálně doporučuji!
Patrik BartošMajitel, doveztodal.cz
“Oceňuji vaší trpělivost, kterou s tímto projektem máte; jste velice ochotný věci vysvětlit a doplnit, transparentní, pracujete rychle a to co řeknete, tak dodržíte...dokumentace je přehledná, zvládáte i požadavek v angličtině, čehož si cením…”
Lucie ŠtancováProjektová manažerka, www.sarvodayayogaschool.com
Zkušený SEO odborník, který rozumí svému oboru a efektivně pomáhá svým klientům. Líbí se mi jeho názory, které spolu často sdílíme. Rád ho doporučuji dále.
Tomáš StýskalaSEO konzultant, seokonzult.cz
S Danielem spolupracuji hlavně v SEO oblasti, kde má velmi dobré postřehy a nápady na zlepšování, které mají reálný dopad. Nejvíce mi pomáhá při rozvíjení SEO nástroje SEMOR.cz
Vít MichalekMajitel i vývojář, semor.cz

Nezávazné nacenění SEO služeb

Chcete získat zákazníky? Buďte na internetu vidět!
Pomohu vám budovat značku ve vyhledávání dlouhodobě.
Napište mi, jaké jsou vaše cíle.

E - MAIL

kovalcik.daniel@email.cz

Mobilní telefon

+420 605 022 490