Co je to HTTPS?

HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure) je verze internetového protokolu HTTP, která se používá pro přenos dat mezi webovým serverem a prohlížečem. HTTPS je navržen tak, aby zajistil bezpečnost přenášených dat tím, že je šifruje pomocí SSL (Secure Sockets Layer) nebo TLS (Transport Layer Security). Toto šifrování zabraňuje útokům na přenášená data, jako je například útok man-in-the-middle, který by mohl způsobit, že by data mohla být pozměněna nebo získána případnými útočníky.

Webové stránky, které používají HTTPS, jsou označeny ikonou zámku v prohlížeči a adresa URL začíná "https://" místo "http://". Použití HTTPS je důležité pro všechny webové stránky, které zpracovávají citlivá data, jako jsou například hesla nebo platební informace, protože to pomáhá chránit tato data před neoprávněným získáním. V dnešní době je použití HTTPS standardem pro většinu webových stránek a prohlížeče mohou varovat uživatele před navštívením stránek, které nevyužívají HTTPS.

Co na mou práci říkají klienti ?

Daniel je odborník ve svém oboru. Dokáže poradit se vším co se týká SEO v eshopu. Jeho vyjadřování a rady byly jasné a srozumitelné. Konzultace s ním byla velmi přínosná a pomohla našemu webu, mimojiné také v lepším umístění ve vyhledávačích Google a Seznam.
Jana Musialková MuroňováPodnikatelka a lektorka, www.pesar.cz
Díky SEO od Dana se nám zvýšila organická návštěvnost na webu a tím se snížily náklady na PPC. Když je potřeba něco probrat tak jedině u piva. Lidský přístup a super komunikace. Maximálně doporučuji!
Patrik BartošMajitel, doveztodal.cz
“Oceňuji vaší trpělivost, kterou s tímto projektem máte; jste velice ochotný věci vysvětlit a doplnit, transparentní, pracujete rychle a to co řeknete, tak dodržíte...dokumentace je přehledná, zvládáte i požadavek v angličtině, čehož si cením…”
Lucie ŠtancováProjektová manažerka, www.sarvodayayogaschool.com
Zkušený SEO odborník, který rozumí svému oboru a efektivně pomáhá svým klientům. Líbí se mi jeho názory, které spolu často sdílíme. Rád ho doporučuji dále.
Tomáš StýskalaSEO konzultant, seokonzult.cz
S Danielem spolupracuji hlavně v SEO oblasti, kde má velmi dobré postřehy a nápady na zlepšování, které mají reálný dopad. Nejvíce mi pomáhá při rozvíjení SEO nástroje SEMOR.cz
Vít MichalekMajitel i vývojář, semor.cz

Nezávazné nacenění SEO služeb

Chcete získat zákazníky? Buďte na internetu vidět!
Pomohu vám budovat značku ve vyhledávání dlouhodobě.
Napište mi, jaké jsou vaše cíle.

E - MAIL

kovalcik.daniel@email.cz

Mobilní telefon

+420 605 022 490