Nadpis

Nadpis (anglicky heading) nám říká, co je obsahem textu pod ním a zvyšuje přehlednost sdělení. Z hlediska HTML označujeme nadpisy obvykle jako H1–H6, kdy H1 má nejvyšší váhu, protože se nachází na začátku textu, předává informaci o tom, co je obsahem článku nebo stránky a musí být natolik poutavý, aby čtenáře zaujal a chtěli si text pod ním přečíst.

Hlídejte si, ať máte nadpis H1 na stránce pouze jednou!

Optimalizace nadpisu

Důležitá je také optimalizace nadpisů pro vyhledávače. To znamená, že by každý nadpis měl obsahovat relevantní klíčové slovo. Raději jen jedno, aby text nepůsobil příliš strojově.

Nadpisy pro lepší čtivost

Článek bez nadpisů je jen jednolitým celkem, v němž se čtenář snadno ztratí. Závažným problémem je pak to, že nenajde informaci, pro kterou na web přišel, a v nejhorším případě text ani nezačne číst a ze stránky ihned odejde.

Účelem nadpisů je zvýšit srozumitelnost textu a umožnit čtenáři text skenovat očima. Nadpis je také skvělým prodejním argumentem, který vám pomůže čtenáře nalákat k akci.

Struktura nadpisů

Co na mou práci říkají klienti ?

Daniel je odborník ve svém oboru. Dokáže poradit se vším co se týká SEO v eshopu. Jeho vyjadřování a rady byly jasné a srozumitelné. Konzultace s ním byla velmi přínosná a pomohla našemu webu, mimojiné také v lepším umístění ve vyhledávačích Google a Seznam.
Jana Musialková MuroňováPodnikatelka a lektorka, www.pesar.cz
Díky SEO od Dana se nám zvýšila organická návštěvnost na webu a tím se snížily náklady na PPC. Když je potřeba něco probrat tak jedině u piva. Lidský přístup a super komunikace. Maximálně doporučuji!
Patrik BartošMajitel, doveztodal.cz
“Oceňuji vaší trpělivost, kterou s tímto projektem máte; jste velice ochotný věci vysvětlit a doplnit, transparentní, pracujete rychle a to co řeknete, tak dodržíte...dokumentace je přehledná, zvládáte i požadavek v angličtině, čehož si cením…”
Lucie ŠtancováProjektová manažerka, www.sarvodayayogaschool.com
Zkušený SEO odborník, který rozumí svému oboru a efektivně pomáhá svým klientům. Líbí se mi jeho názory, které spolu často sdílíme. Rád ho doporučuji dále.
Tomáš StýskalaSEO konzultant, seokonzult.cz
S Danielem spolupracuji hlavně v SEO oblasti, kde má velmi dobré postřehy a nápady na zlepšování, které mají reálný dopad. Nejvíce mi pomáhá při rozvíjení SEO nástroje SEMOR.cz
Vít MichalekMajitel i vývojář, semor.cz

Nezávazné nacenění SEO služeb

Chcete získat zákazníky? Buďte na internetu vidět!
Pomohu vám budovat značku ve vyhledávání dlouhodobě.
Napište mi, jaké jsou vaše cíle.

E - MAIL

kovalcik.daniel@email.cz

Mobilní telefon

+420 605 022 490