SEO Olomouc - Vytěžím z vašeho webu maximum

Optimalizace webu - Olomouc

Nabízím své SEO služby v Olomouci a okolí. Schůzku ohledně SEO můžeme probrat kdekoliv v Olomouci nebo moderně online přes Hangout, Skype, Zoom aj. Mám zkušenosti s lokálním SEO pro Olomouc a po předchozí domluvě vám mohu předložit ukázky mé práce.

Pokud vám nedělá problém komunikace na dálku, tak mohu pracovat téměř pro kohokoli a odkudkoliv. Pokud je to nezbytné, po předchozí domluvě se mohu dopravit kdekoliv v ČR, kde se setkáme a projdeme vaše požadavky. Osobně preferuji větší města.

Jsem SEO Specialista a konzultant nejen pro Olomouc

 • Při SEO (Optimalizaci webových stránek) postupuji systematicky a efektivně.
 • Nevytvářím pouze textové dokumenty a grafy, ale sám optimalizaci provádím a realizuji.
 • Neustále se vzdělávám a držím krok s nejnovějšími trendy.
 • Spolupracuji s každým, kdo chce posouvat svůj projekt vpřed.
 • Rád hledám výzvy a nové možnosti, jak porazit konkurenci ve výsledcích vyhledávání.
SEO specialista Daniel Kovalčík

Co umím

Přivedu na váš web relevantní organickou návštěvnost a zlepším viditelnost vašeho webu ve výsledcích vyhledávání (Seznam i Google). S návštěvníky pracuji tak, aby našli, co hledají a k tomu provedli konverzi. Weby optimalizuji nejen pro vyhledávače, ale také pro lidi. Na projekt se dívám jako na celek. Dokáži spolupráci obohatit o mé zkušenosti a rady s online marketingem.

Organická návštěvnost

Organická návštěvnost jednoho z mých klientů vybudovaná úplně od 0.

Jaké SEO služby nabízím?

Zde je soupis SEO služeb, které nabízím. Pokud nevíte, jestli váš problém souvisí se SEO nebo jiným marketingovým kanálem, tak se mi ozvěte a pobavíme se. Spousta lidí ví, že potřebuje SEO, ale nedokáže si představit, co vše to obnáší...

 • 1
  Audit webu
  Projdu váš web. Zjistím problémy a navrhnu možné zlepšení.
 • 2
  Analýza klíčových slov
  Je to základ správné optimalizace webových stránek. Analýza obsahuje klíčová slova, která lidé zadávájí do vyhledávače, aby vás našli. Slouží také k vypracování struktury web, vypracování obsahu, link building, PPC apod.
 • 3
  Struktura webu
  Na základě analýzy klíčových slov vytvořím informační strukturu webu.
 • 4
  Tvorba obsahu a obsahové strategie
  Podle klíčových slov vytvořím kompletní zadání pro vypracování obsahu nebo také obsahový plán, který bude obsahovat více zadání na delší časové období (Vhodné pro magazín nebo pro sekci blog).
 • 5
  Link building a propagace
  Pokud máte správně vyřešeno SEO a UX, tak další nezbytnou součástí je link building. Je to způsob propagace, která přivádí na web více návštěvníků.
 • 6
  Konzultace
  Řešíte nějaký problém nebo potřebujete jen rád, jak postupovat dále? Pomohu vám formou konzultace.
 • 7
  Komplexní online marketingové služby
  Jsem spoluzakladatel online agentury Avedeo a proto vám mohu navrhnout komplexní online marketingovou strategii s dalšími kanály jako je PPC, sociální sítě, e-mailing, design, tvorbu webu apod.

Reference

Co o mě říkají?

Díky SEO od Dana se nám zvýšila organická návštěvnost na webu a tím se snížily náklady na PPC. Když je potřeba něco probrat tak jedině u piva. Lidský přístup a super komunikace. Maximálně doporučuji!
Patrik BartošMajitel, doveztodal.cz
Daniel je odborník ve svém oboru. Dokáže poradit se vším co se týká SEO v eshopu. Jeho vyjadřování a rady byly jasné a srozumitelné. Konzultace s ním byla velmi přínosná a pomohla našemu webu, mimojiné také v lepším umístění ve vyhledávačích Google a Seznam.
Jana Musialková MuroňováPodnikatelka a lektorka, www.pesar.cz
Zkušený SEO odborník, který rozumí svému oboru a efektivně pomáhá svým klientům. Líbí se mi jeho názory, které spolu často sdílíme. Rád ho doporučuji dále.
Tomáš StýskalaSEO konzultant, seokonzult.cz
“Oceňuji vaší trpělivost, kterou s tímto projektem máte; jste velice ochotný věci vysvětlit a doplnit, transparentní, pracujete rychle a to co řeknete, tak dodržíte...dokumentace je přehledná, zvládáte i požadavek v angličtině, čehož si cením…”
Lucie ŠtancováProjektová manažerka, www.sarvodayayogaschool.com

Kontakt

Chcete získat zákazníky? Buďte na internetu vidět!
Pomohu vám budovat značku ve vyhledávání dlouhodobě.

Napište mi, jaké jsou vaše cíle.

Kde se můžeme potkat?

Potkat se můžeme v Galerie Šantovka nebo přímo u vás ve firmě.

Přehled měst, kde nabízím SEO služby