SEO Specialista pro Frýdek-Místek

Nabízím své zkušenosti s optimalizací webu ve Frýdku-Místku a okolí. Pokud vám nedělá problém komunikace na dálku tak mohu pracovat téměř pro kohokoli a odkudkoliv. Pokud je to nezbytné, po předchozí domluvě se mohu dopravit kdekoliv v ČR, kde se setkáme a projdeme vaše požadavky. Osobně preferuji větší města.

Jaké služby nabízím?

Zde je soupis služeb, které nabízím. Pokud nevíte, jestli váš problém souvisí se SEO nebo jiným marketingovým kanálem, tak se mi ozvěte a pobavíme se. Spousta lidí ví, že potřebuje SEO, ale nedokáže si představit co vše to obnáší...

 • 1
  Audit webu
  Projdu váš web. Zjistím problémy a navrhnu možné zlepšení.
 • 2
  Analýza klíčových slov
  Je to základ správné optimalizace webových stránek. Analýza obsahuje klíčová slova, která lidé zadávájí do vyhledávače, aby vás našli. Slouží také k vypracování struktury web, vypracování obsahu, link building, PPC apod.
 • 3
  Struktura webu
  Na základě analýzy klíčových slov vytvořím strukturu webu.
 • 4
  Tvorba obsahu a obsahové strategie
  Podle klíčových slov vytvořím kompletní zadání pro vypracování obsahu nebo také obsahový plán, který bude obsahovat více zadání na delší časové období (Vhodné pro magazín nebo pro sekci blog).
 • 5
  Link building a propagace
  Pokud máte správně vyřešeno SEO a UX tak další nezbytnou součástí je link building. Je to způsob propagace, která přivádí na web více návštěvníků.
 • 6
  Konzultace
  Řešíte nějaký problém nebo potřebujete jen rád, jak postupovat dále? Pomohu vám formou konzultace.
 • 7
  Komplexní online marketingové služby
  Spolupracuji s agenturami a jsem schopen vám navrhnout komplexní online marketingovou strategii s dalšími kanály jako je PPC, sociální sítě, e-mailing, design, tvorbu webu apod.

Kontakt

Máte konkrétní požadavek na spolupráci nebo naopak nevíte co bude pro vás vhodné? Nezávazně mi napište a nějak se určitě domluvíme :)